Kontakt
0

Premier Holandii wybrał KOGA F3

Kategoria: O rowerach KOGA / Data publikacji: 01.14.21
W różnych krajach Premierzy poruszają się w różny sposób. W Holandii Premier Mark Rutte porusza się rowerem, i to nie dlatego, że kraju nie stać na drogie limuzyny ale raczej dlatego, że kraj ten ma najlepsze drogi dla rowerów na świecie> Ponadto jazda rowerem jest w Holandii częścią ich kultury. 
 
15 stycznia 2021 Holenderski internet obiegły zdjęcia z wizyty Premiera, który wybrał się właśnie na rowerze do pałacu Huis ten Bosch w Hadze do króla Niderlandów Willem Alexander aby złożyć swoją rezygnację. Pan Mark przyjechał na swoim rowerze KOGA serii F3 o wartości 1300euro, media szybko podchwyciły ten fakt i pojawiło się dziesiątki porównań do innych rządzących osób w różnych krajach, np. ówczesnego prezydenta Stanów zjednoczonych który to porusza się swoją limuzyną zwaną Bestią  o wartości 1.500.000 $ 
 
Koga F3 Premiera Marka Rutte ma już 3 lata, ale seria ta jest wciąż kontynuowana, tak wiec i ty możesz poruszać się jak najważniejsze osoby w kraju ;-) 
Serii F3 to modele które idealnie nadają się do codziennej jazdy do pracy jak również użytkowania rekreacyjnego, to modele dopracowane w każdym szczególe, sztywne i zwarte maszyny które, w sposób perfekcyjny służą przez wiele lat. Delikatny branding podkreśla prestiżowy charakter roweru.
Poniżej prezentujemy kilka zdjęć Premeria na rowerze:
 
 

Udostępnij znajomym

Ostatnie wpisy z bloga

O rowerach KOGA

Dlaczego KOGA ?

O rowerach KOGA

Premier Holandii wybrał KOGA F3

O rowerach KOGA

Koga F6.0 Wysoka ocena w teście