Kontakt
0

Zamów części po numerze ramy

Wypełniając ten formularz zgłaszacie Państwo zapotrzebowanie na oryginalne części. Na podany adres e-mail zostanie przesłana do Państwa oferta zawierająca wycenę oraz czas realizacji zamówienia.

Wypełnij formularz, żebyśmy mogli podać cenę części, do roweru KOGA których potrzebujesz.

 

Twój rower KOGA wymaga naprawy, uszkodziła się lub zużyła się część? Proszę wypełnij ten krótki formularz, a my sprawdzimy dostępność oraz cenę danej części i podeślemy Ci wycenę na email podając również czas realizacji. Rowery KOGA powstają w Holandii wszystkie części do nich są tam równie magazynowane, a producent stara się utrzymać ich dostępność przez okres 10 lat lub też wskazuje części kompatybilne które można używać zamiennie. Numer RAMY ( naklejka z kodem kreskowym w okolicy pedałów) to taki VIN roweru po nim możemy sprawdzić co to za rower i z jakich części został zbudowany, dlatego jest on nam niezbędny aby sprawdzić dostępność wybranych części. 

Dostępne części są do nas wysyłane raz w tygodniu dlatego jesteśmy w stanie szybko zrealizować Twoje zamówienie. Natomiast elementy malowane trzymane są przez producenta w surowej wersji bez farby i na ich wyprodukowanie producent potrzebuje 3 tygodni od momentu przyjęcia zamówienia. 

Wysłanie formularza nie jest potwierdzeniem zakupu i nie wiąże się z tym żadna opłata. Na podany w formularzu adres e-mail otrzymacie wycenę i aktualną dostępność wybranych części. W celu chęci zakupu wystarczy odpowiedzieć na otrzymaną wycenę, wyrażając zgodę na ceny i czas realizacji części do Waszego roweru. 

Gdzie znajduje się numer ramy na rowerach KOGA ?

Numer ramy w rowerach holenderskich to naklejka, zazwyczaj z kodem kreskowym, znajdująca się na ramie w okolicach korby roweru, pod ostatnią warstwą bezbarwnego lakieru. Jeżeli Państwa rower KOGA takiej naklejki nie posiada lub jest ona luzem naklejona na ramę w miejscu oryginalnej zatopionej w lakier naklejki oznacza to, że rower jest z dużym prawdopodobieństwem kradziony i dobieranie części będzie niemożliwe. 

NUMER RAMY WYBITY NA RAMIE NIE JEST NUMEREM SERYJNYM ROWERU I NA JEGO PODSTAWIE NIE MA MOŻLIWOŚCI ZAMÓWIENIA ORYGINALNYCH CZĘŚCI.