Kontakt
0

Wysyłka rowerów KOGA

Przed zapakowaniem, rower trafia w ręce profesjonalnych serwisantów gdzie przechodzi pełny serwis przedzakupowy. Następnie rowery pakowane są w specjalnie dla nas zaprojektowane grube 5-cio warstwowe kartony o wymiarach 200 x 120 x 20 cm. Dodatkowo rower zostaje zabezpieczony kartonowym fartuchem zakrywającym praktyczne cały rower, a elementy wystające jak siodełko czy kierownica są owijane folią bąbelkową dla zminimalizowania ryzyka wystąpienia uszkodzenia. Karton przygotowany do wysyłki posiada 4 uchwyty z boków kartonu dla wygodnego transportowania oraz posiada wyraźnie oznaczoną pozycję w jakiej karton powinien być transportowany, a także posiada naklejki informujące o delikatnym traktowaniu wysyłki. Nie trzeba się martwić, że karton otworzy się podczas transportu, karton zamykany przy pomocy pneumatycznego takera dużymi zszywaczami kartonowymi.
 
Wkładamy dużo czasu i pracy aby rower dotarł do Państwa w świetnej kondycji i w pełni gotowy do jazdy. Rowery holenderskie KOGA są w całości składane w Holandii i dostarczane w 95% złożone do Polski. Jednak mając na uwadze najwyższą jakość oferowanych usług, każdy rower przed wysyłką przechodzi kompletny serwis przedzakupowy w skład, którego wchodzą poniższe czynności.


Wysyłka PREMIUM 149.90 PLN 
Obejmuje złożenie roweru, pełną regulację oraz jazdę próbną przed wysyłką. Po wyjęciu roweru z kartonu wymagane jest jedynie przykręcenie pedałów i ustawienie położenia kierownicy (w tym celu dostarczamy zestaw kluczy). Rower pakowany jest w specjalnie zaprojektowany gruby 5-cio warstwowy karton o wymiarach 200 x 120 x 20 cm. Dodatkowo rower zostaje zabezpieczony kartonowym fartuchem zakrywającym cały rower, a elementy wystające jak siodełko czy kierownica owijane są folią bąbelkową dla zminimalizowania ryzyka wystąpienia uszkodzenia. Paczka jest ubezpieczona na pełną wartość roweru i dostarczana profesjonalną firmą spedycyjną Raben Polska. 
 
🚚 Dostawa Raben 24h = dostawa roweru na kolejny dzień roboczy (licząc od dnia załadunku)
📞 Kontakt telefoniczny kierowcy Raben z odbiorcą przed dostawą
✔️ Złożenie roweru
✔️ Pełna regulacja i serwis = rower gotowy do jazdy
✔️ Jazda próbna
✔️ Gratis: Książka "Jak rowery mogą uratować świat" Peter Walker
✔️ Gratis: Torba bawełniana Jadę Stylowo®
✔️ Ubezpieczenie na pełną wartość roweru
✔️ Duży i bezpieczny karton 5-cio warstwowy o wymiarach 200 x 120 x 20 cm
🔧 Wymagane jedynie: przykręcenie pedałów i ustawienie położenia kierownicy i siodełka (w tym celu dostarczamy zestaw kluczy)

 

Wirtualna karta roweru.

Każdy rower oprócz standardowej karty gwarancyjnej w formie papierowej posiada założoną w naszym systemie Elektroniczna Kartę Roweru, w której zapisane są wszystkie dane roweru oraz Właściciela. Elektroniczna Karta Roweru jest w pełni zintegrowana z naszym elektronicznym systemem serwisowym, do którego wpisywana jest pełna historia przeglądów oraz wymienionych części. Każdy klient ma możliwość otrzymania od nas druku z pełną historią swojego roweru - działamy na podobnej zasadzie do autoryzowanych serwisów samochodowych ASO.

Dostawa rowerów firmą spedycyjną RABEN Polska.

Wysyłki rowerów odbywają się za pomocą firmy spedycyjnej RABEN Polska. Każda przesyłka jest ubezpieczona zgodnie z wartością roweru. Nie musicie się Państwo obawiać czy rower zostanie dostarczony w całości, z naszych statystyk wynika, że więcej niż 99% wysyłek dociera do klienta w stanie idealnym. Jeżeli jednak zdarzyłaby się sytuacja uszkodzenia, którejkolwiek z części roweru, zostaje ona priorytetowo wymieniona na nasz koszt. Każda paczka otrzymuje swój indywidualny numer dzięki, któremu można śledzić jej losy na stronach RABEN Polska. Kierowca każdorazowo kontaktuje się telefonicznie przed dostarczeniem paczki, co pozwala na ustalenie godziny dostawy. 

Żadna uwaga naszych Klientów nie zostaje zignorowana – wszystkie bierzemy sobie do serca i ciągle udoskonalamy nasze procedury pakowania.

Dla naszych klientów zza granicy posiadamy rewelacyjnie niskie koszty wysyłki rowerów do krajów Unii Europejskiej (ceny wysyłki do krajów spoza listy uzgadniamy indywidualnie):

  • Czechy 299.90 zł
  • Niemcy 349.90 zł
  • Litwa 349.90 zł
  • Irlandia 399.90 zł