Kontakt
0

Dlaczego KOGA ?

Kategoria: O rowerach KOGA / Data publikacji: 01.14.21
 
ZAPROJEKTOWANE PRZEZ EKSPERTÓW PROJEKTOWANIA ROWERÓW
 
Nasi projektanci i inżynierowie są ekspertami w swojej dziedzinie. Sami pasjonują się jazdą na rowerze i potrafią przełożyć potrzeby konsumentów na zaawansowane produkty i rozwiązania. Dzięki temu, konstrukcje rowerów są bardzo przemyślane pod kątem komfortu, bezpieczeństwa i designu.  
 
LEKKA KONSTRUKCJA Z KORZENIAMI W KOLARSTWIE

Dzięki współpracy z profesjonalnymi zespołami kolarskimi drużyny narodowej, jesteśmy w stanie udoskonalać nasze rowery do perfekcji. Nasze rowery są wyjątkowo lekkie i aerodynamiczne, dzięki bezproblemowej integracji komponentów i części, przenosząc profesjonalnych rowerzystów na najwyższe miejsca na podium .
BUDOWANE RĘCZNIE PRZEZ JEDNEGO DEDYKOWANEGO MISTRZOWSKIEGO MECHANIKA
Istotną częścią naszego wysokiej jakości procesu produkcyjnego jest kunszt naszych techników. Każdy rower KOGA montowany jest ręcznie przez jednego mechanika. Dobieramy i szkolimy naszych specjalistów na podstawie ich umiejętności i dbałości o szczegóły. Rezultatem jest rower dostosowany do potrzeb koneserów kolarstwa i wygodnej jazdy na rowerze. Do każdego roweru KOGA dołączony jest paszport rowerowy z nazwiskiem i zdjęciem mistrza mechanika, który zbudował Twój rower.


Przeczytaj więcej o Mistrzowskiej Mechanice KOGA ( wkrótce).
WSZYSTKO POD ZNAKIEM DOSKONAŁOŚCI

Każda rama, komponent i część są zaprojektowane tak, aby funkcjonowały jako jedna spójna całość. To całościowe podejście skutkuje najwyższej jakości rowerami, które zostały zoptymalizowane w najdrobniejszych szczegółach. Nasze rowery mają nie tylko doskonałe właściwości jezdne, optymalny komfort i kontrolę, ale także wyglądają elegancko i modnie.
W 100% TESTOWANE - TYLKO NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Prototypy i pierwsze modele produkcyjne są testowane we własnym Centrum Jakości przez dedykowany zespół testowy przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu. Wszystkie nowe rowery są intensywnie testowane w rzeczywistych warunkach użytkowania. Oznacza to, że każdy bez wyjątku rower KOGA, który opuszcza naszą fabrykę jest w 100% testowany, sprawdzany i doskonale funkcjonuje.
ROWERZYSTA JEST NAJWAŻNIJESZY I OTRZYMUJE DOŻYWOTNĄ GWARANCJĘ

Chcemy tworzyć rowery, które cię uszczęśliwiają. W przypadku zapytania lub zgłoszenia serwisowego zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby Ci pomóc, za pośrednictwem naszych dealerów lub dedykowanej obsługi klienta. Wszystko kręci się wokół naszych klientów, abyś mógł podróżować beztrosko. 
Na wszystkie rowery elektryczne udzielamy dożywotniej gwarancji na ramę, 10 letniej gwarancji na lakier oraz 2 letniej gwarancji na części ( z wyjątkiem części zużywających się ).

Udostępnij znajomym

Ostatnie wpisy z bloga

O rowerach KOGA

Dlaczego KOGA ?

O rowerach KOGA

Premier Holandii wybrał KOGA F3

O rowerach KOGA

Koga F6.0 Wysoka ocena w teście