Kontakt
0

Leasing na rower KOGA


Kupujesz na firmę? LeaseLink za Ciebie.
Wskaż, co chciałbyś kupić do swojej firmy i już teraz odbierz zakupy i zarabiaj – skorzystaj z leasingu lub pożyczki leasingowej i odpisuj opłaty w koszty firmy. Niezależnie od tego, jakiego roweru potrzebujesz do swojej firmy, LeaseLink sfinansuje go leasingiem operacyjnym, pożyczką leasingową lub odroczoną płatnością. Specjalizują się w finansowaniu zakupów dokonywanych w sklepach internetowych. Finansują dowolny rower o wartości 1 000 – 50 000 zł netto.
Dlaczego LeaseLink ?
Jako jedyni w Polsce oferuja leasing w całkowicie on-linowym procesie bez żadnych wniosków i dokumentów 24h/7/365. Nie doliczamy żadnych dodatkowych kosztów z tytułu ubezpieczenia. Zapewniają Ci bezpieczeństwo i atrakcyjną ofertę – należa do jednej z największych w Polsce instytucji bankowych do MBanku.
Tak jak jest Ci wygodnie 24h/7/365
O dowolnej porze i dowolnym dla Ciebie miejscu załatwisz leasing całkowicie ONLINE w kilka minut, bez żadnych wniosków i dokumentów. Gdy wybierzesz pożyczkę leasingową od razu zapłacą za Twoje zakupy, zaś w przypadku leasingu operacyjnego, wyślą Ci umowę do podpisu kurierem. Płatność zrealizują w kilka chwil po złożeniu przez Ciebie podpisu na dokumencie umowy.
Szczegóły oferty leasingowej można sprawdzić bezpośrednio na stronie leaselink.pl